Oryginalnie i funkcjonalne sztućce to elementy, bez których trudno nam wyobrazić sobie nasz domowy stół. Decydując się na nowy zestaw sztućców przede wszystkim zwracajmy uwagę na materiały, ale również na zdobienia, sposób profilowania, wyważenie. Jaki zestaw sztućców okaże się strzałem w dziesiątkę?

Zestaw sztućców od topowych producentów 

Nowoczesne sztućce stołowe zachwycają nas dzisiaj nie tylko swoją trwałością, ale również doskonałymi parametrami technicznymi. Zestaw sztućców oferowany przez sklepy takie jak gerlach.pl to świetne rozwiązanie, kiedy szukamy oryginalnego wzornictwa oraz wysokiej jakości. Sztućce oferowane przez topowych producentów to przede wszystkim doskonała jakość – są one tworzone ze stali nierdzewnej 18/10, która nie jest podatna na działanie wilgoci, korozję, odkształcanie czy zarysowania. Sztućce stalowe są odpowiednio profilowane – leżą doskonale w dłoniach, pozwalają na wygodne spożywanie posiłków. Sztućce są również bogato zdobione – projektanci i designerzy sięgają zarówno po klasyczne, florystyczne wzory, jak i nowoczesne zdobienia w formie frezów czy ornamentów. W przypadku sztućców dla najmłodszych są one zdobione postaciami ze znanych bajek. Komplety sztućców oferowane są w eleganckich pudełkach oraz walizkach – te ostatnie mogą okazać się doskonałym prezentem dla młodej pary lub jako podarunek rocznicowy. 

Jakie kolekcje sztućców proponują nam producenci?

Zestaw sztućców to dzisiaj nie tylko klasyczny komplet składający się z 24 48 czy 68 elementów. Producenci proponują nam również komplety sztućców dla dzieci – są one nieco mniejsze i dostosowane do niewielkich rączej maluchów. W ofercie bez trudu znajdziemy również widelczyki do ciast oraz łyżeczki do herbaty, łyżki do sałat, łopatki do ciast.