Szeroki wybór kolekcji meblowych dedykowanych do ogrodów sprawia, że możliwe jest wykreowanie wymarzonej przestrzeni wypoczynkowej. Wśród licznych propozycji projektantów najchętniej wybieranymi są meble tarasowe z narożnikiem. Jakie meble tarasowe wybrać, by mieć pewność co do ich jakości i cieszyć się ich wyjątkowym wyglądem?

Technorattanowe meble tarasowe z narożnikiem

Szukając mebli trwałych, funkcjonalnych i modnych, nie ma lepszej opcji niż komplety technorattanowe. Technorattanowe meble tarasowe z narożnikiem to propozycja, która sprawdzi się idealnie zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeniach. Meble technorattanowe projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami, świetnie wpisują się też w oczekiwania klientów. Atutem mebli technorattan nowych jest przede wszystkim ich wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Nie odkształcają się, nie płowieją i nie są podatne na ścieranie. Meble tarasowe z narożnikiem tego typu posiadają lekkie aluminiowe stelaże, które dzięki malowaniu proszkowemu odporne są na działanie korozji. Okrycie mebli technorattanowych to syntetyczna plecionka. Nieporowata struktura technorattanu nie wchłania wilgoci, dzięki czemu mebel czyści się bez żadnych problemów. Meble tarasowe z narożnikiem z technorattanu warto zestawić z niskim stolikiem kawowym, na którym znajdzie się dość miejsca na filiżanki z kawą oraz talerzyki deserowe z ulubionymi słodyczami.

Meble tarasowe z narożnikiem w konstrukcji modułowej

Modne meble modułowe podbijają serca Polaków. Meble takie projektowane są, by móc w sposób kreatywny podejść do kwestii aranżacji tarasu. Kolekcje modułowe składają się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane oddzielnie, jak również łączone. Takie meble tarasowe z narożnikiem zdobione są najczęściej naturalnym, egzotycznym drewnem tekowym. Uzupełnieniem kolekcji modułowych są niskie stoliki kawowe. Całość prezentuje się niezwykle nowoczesne i oryginalnie.