Zakłady bukmacherskie to popularny rodzaj rozrywki, z którego korzysta się przeważnie, aby jeszcze bardziej podkręcić sportowe emocje, a przy okazji wygrać trochę gotówki dla siebie. Co prawda, dla niektórych stał się to wręcz sposób na życie, ale tych, którym się to udaje jest zaledwie garstka. W Polsce istnieje możliwość legalnego obstawiania zakładów u około kilkunastu bukmacherów. Najpopularniejsi z nich to Fortuna, STS, Betclic czy też Betfan. W tym artykule skupmy się na szybkim przejrzeniu oferty ostatniego z nich.

Betfan oferuje zakłady na praktycznie wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe oraz ligi. Na liście dostępnych sportów można również znaleźć te mniej znane w naszym kraju dyscypliny jak: bandy, snooker oraz unihokej. Betfan oferuje również możliwość postawienia zakładów live, co jest powszechne wśród wszystkich bukmacherów. W ofercie są poza tym takie opcje jak:

– Esport – bukmacher umożliwia obstawianie wszystkich popularnych zakładów esportowych.

– Sporty wirtualne – gracz ma możliwość postawienia zakładu na generowane losowo zdarzenia. Niektórzy gracze upatrują w sportach wirtualnych bardziej loterii niż zakładów bukmacherskich, ale nie ma żadnych wątpliwości, że są to dwie inne opcje.

– Gry karciane – bukmacher udostępnia dla graczy możliwość postawienia zakładu na różne zdarzenia dotyczące gier karcianych. W Betfan dostępne są takie gry karciane jak: poker, blackjack oraz wojna a korzystając z naszego betfan kod promocyjny otrzymasz więcej.

– Rozrywka – gracz dostaje możliwość postawienia zakładu na zdarzenia, które nie dotyczą sportu. Zamiast tego może postawić kupon na sprawy, związane z polityką, nagrodami muzycznymi czy też kwestiami społecznymi.

Kod promocyjny

Betfan to jeden z tych bukmacherów, który udostępnia dla swoich klientów możliwość wykorzystania w trakcie rejestracji kodu promocyjnego (wystarczy wpisać słowo BETFAN w odpowiednie, zaznaczone miejsce). Dla tych, co nie wiedzą, kod promocyjny jest ciągiem liter, cyfr itd., który po prawidłowym wpisaniu w wybrane miejsce, daje klientowi, który go wykorzysta, szereg korzyści. Przez słowo „korzyści” rozumie się różnego rodzaju bonusy na powitanie w ramach oferty powitalnej. W przypadku bukmachera Betfan jest to zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus od depozytu do 1000 zł. Wszystkie szczegóły na temat obrotu owymi bonusami w razie przegranej itd., można bez problemu znaleźć na stronie bukmachera.