Trwałe meble w naszych domach są na wagę złota – szukając intersujących kolekcji meblowych warto zwrócić uwagę na szafy na zamówienie. To rozwiązanie pozwoli nam nie tylko podnieść estetykę przestrzeni poprzez stworzenie ciekawego mebla, ale też sprawi, że znacznie lepiej zarządzać będziemy przestrzenią. 

Szafy na zamówienie – płyty meblowe, lustra, panele dekoracyjne…

Szafy na zamówienie to zupełnie nowa jakość tworzenia mebli – przekonują projektanci firmy Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu szaf. Meble takie tworzone są od początku do końca na indywidualne zamówienie, przez co możemy mieć pewność, że nikt inny podobnej szafy nie ma. Druga istotna kwestia to wybór materiałów – warto być świadomym, że decydując się na szafy na zamówienie samodzielnie decydujemy o tym z jakich materiałów szafa będzie wykonana. Topowi producenci proponują nam zarówno klasyczne deski meblowe, jak i lite drewno, płyty fornirowane, lustra, panele dekoracyjne. Tak duża różnorodność pozwoli na zaprojektowanie wyjątkowego mebla, dopasowanego np. do istniejącej już aranżacji. Wybierając szafy na zamówienie decydujemy również o tym, jaki akcesoria zostaną zastosowane wewnątrz szaf – do wyboru mamy klasyczne akcesoria lub produkty znanych marek, w tym prowadnice z cichym domykiem, zawiasy z hamulcami. My sami decydujemy też o tym w jaki sposób zaaranżowane jest wnętrze szafy: decydujemy o ilości i rozstawieniu półek, szufladach, drążkach. Możemy również określić, czy konkretna przestrzeń ma być dostosowana do przechowywania np. deski do prasowania. 

Dlaczego szafy na zamówienie to dobre rozwiązanie?

Szafy na zamówienie pozwalają na zabudowanie nie tylko klasycznych pomieszczeń – doskonale sprawdzają się jako element zabudowy kłopotliwych wnęk czy skosów. Dzięki nim znacznie lepiej zarządzamy przestrzenią i zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania.