Intensywne treningi na siłowni, restrykcyjna dieta, dbanie o nawodnienie, ciągłe liczenie kalorii i odmawianie sobie małych przyjemności… Odchudzanie jest złożonym, długim i wyczerpującym procesem wymagającym samokontroli, poświęcenia i cierpliwości. Niestety, efekty wysiłków często bywają rozczarowujące. Osoby borykające się z nadprogramowymi kilogramami coraz chętniej sięgają po alternatywne metody odchudzania. Najlepsze rezultaty pomaga osiągać medycyna estetyczna, a dokładniej – innowacyjne urządzenie do liposukcji Embrace RF. Co warto o nim wiedzieć? Sprawdź nasze rady!

Nowoczesne urządzenie do liposukcji: następca odsysania tłuszczu

Embrace RF, urządzenie do liposukcji stworzone przez izraelską firmę Inmode, cieszy się ogromnym uznaniem lekarzy i zadowolonych pacjentów. Zaawansowany technologicznie sprzęt wykorzystywany jest do przeprowadzania bezpiecznej, łagodnej dla ciała i skutecznej liposukcji RFAL. Na czym polega zabieg? Podczas krótkiej i bezbolesnej kuracji lekarz przy pomocy specjalnych głowic z elektrodami podgrzewa tkankę tłuszczową w wybranych partiach. Tłuszcz upłynnia się i zostaje usunięty (jego odessanie w takiej formie jest znacznie prostsze). 

Proponowana metoda jest dużo mniej inwazyjna niż klasyczne odsysanie tłuszczu przeprowadzane na stole operacyjnym. Ciepło wytwarzające się wokół końcówki kaniuli koaguluje naczynia krwionośne i upłynnia tłuszcz, co znacząco obniża ból pozabiegowy i minimalizuje ryzyko pojawienia się obrzęków i zasinienia. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, nie powoduje dyskomfortu i poważnych powikłań.

Jedno urządzenie, wiele możliwości 

Urządzenie do liposukcji z linii Embrace RF ma ogromny potencjał. Podstawową wersję urządzenia można poszerzać o dodatkowe aplikatory zwiększające możliwości sprzętu. Wzbogacony o odpowiednie aplikatory sprzęt może być wykorzystywany do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, ujędrniania skóry, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki.