Kupując perfumy marki Calvin Klein Euphoria z pewnością zauważymy, że jest wiele wersji aromatycznych tego zapachu, znacznie się od siebie różniących.

Jedne będą bardziej pudrowe i subtelne, owocowo-kwiatowe, a inne bardziej intensywne i orientalne. Możemy zatem wybrać takie perfumy Euphoria, które najbardziej nam odpowiadają.

Euphoria by CK to perfumy dla zmysłowych kobiet

Perfumy Calvin Klein Euphoria uosabiają czarujące i zmysłowe doznania i kobiecą namiętną naturę, która odzwierciedla twoje najbardziej intymne pragnienia. Ten zapach został wydany w 2005 roku. Urzekający i orientalny aromat tych perfum to przyjemna mieszanka egzotycznych owoców, kuszących kwiatów i kremowej podstawy. Nuty głowy są soczyste dzięki owocom takim jak granat i persymon w połączonemu z zielonymi liśćmi. Zmysłowy kwiat czarnej orchidei i kwiat lotosu łączą się w nutach serca, dodając ciemne i nieco egzotyczne warstwy. Intensywny aromat bursztynu, mahoniu i kwiatów fiołka w nutach bazy dodaje urzekającego efektu, i sprawia, że zapach staje się tajemniczy i urzekający.Woda perfumowana Calvin Klein Deep Euphoria łączy fantazję z rzeczywistością, tworząc ekscytujący, prowokujący i odurzający efekt. Intensywny i kwiatowo-szyprowy zapach czerpie inspirację z kwiatów ciemnej orchidei. Zapach rozpoczyna się urzekającymi nutami liści mandarynki, białego pieprzu i cascalone. W sercu zapachu dominuje czarna róża wraz z jaśminem, geranium i piwonią. Szyprowe nuty bazy paczuli i piżma w połączeniu z drzewnym akordem tworzą wyjątkowy, długo utrzymujący się zapach. Z pewnością będą to odpowiednie zapachy dla kobiet silnych, zdecydowanych, uwodzicielskich i lubiących zwracać na siebie uwagę otoczenia.Obecnie możemy zakupić perfumy euphoria by ck w sklepach i perfumeriach online w korzystnej cenie. Znajdziemy je w różnorodnych pojemnościach, możemy również zakupić zmienniki tych perfum w dużych lub mniejszych buteleczkach w niskiej cenie. Z pewnością spodobają się one paniom w każdym wieku.