Grillowanie to czas, który bezsprzecznie kojarzy się nam z latem i słonecznymi dniami. Chcąc wynieść grillowanie na poziom sztuki, warto stworzyć ku temu odpowiednie miejsce. Altana z kuchnią letnią to propozycja dla osób, które chcą grillować z przyjemnością. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń stanie się ulubionym miejscem wypoczynkowym w domu.

Altana z kuchnią letnią jako miejsce wypoczynkowe

Altana z kuchnią letnią stanie się kapitalnym miejscem łączącym wypoczynek oraz możliwością wykreowania wyjątkowych dań dla bliskich i znajomych. Altanę stworzymy, wykorzystując nowoczesne pergole – to stabilne konstrukcje, oparte na aluminiowych elementach. Zintegrowana rynna pozwala na odprowadzanie wody deszczowej poza obręb letniej kuchni. Atutem tego rozwiązania jest dach pergoli – dach wykonany jest z ruchomych lameli, których pozycję możemy regulować. W ten sposób decydujemy, jak wiele światła wpada pod altanę. Pod altaną koniecznie ustawmy grill gazowy – taki sprzęt pozwoli odkryć nam na nowo przyjemność z przygotowywania potraw. Grille gazowe posiadają kilka palników pod szerokim rusztem, co pozwala na przygotowywanie dużej ilości smakołyków w jednym czasie. Atutem jest również to, że możliwe jest regulowanie wysokości płomienia, a tym samym decydowanie o stopniu wysmażenia potrawy.

Altana z kuchnią letnią i stołem!

Altana z kuchnią letnią powinna być uzupełniona o obszerny stół jadalniany i wygodne krzesła – w ten sposób wykreujemy blisko domu letnią jadalnię! Aby miejsce wypoczynkowe zachwycało estetyką, warto wybrać stół w którym blat wykonano z naturalnego drewna tekowego – stoły takie perfekcyjnie prezentują się blisko zieleni. Stół ten można uzupełnić poprzez wazony z kwiatami, jak również lampiony, które wieczorami oświetlą otoczenie.